Formatia Iris - Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

V-a schimbat viata IRIS?

4 participanți

In jos

V-a schimbat viata IRIS? Empty da!

Mesaj  medeea_k Joi Feb 24, 2011 4:33 pm

Cred ca orice om care si-ar lua o clipa pentru el si ar asculta IRIS ar avea parte de o mica schimbare.
Pentru mine IRIS inseamna reculegere, iubire, curaj, sinceritate, frumusete, melancolie... fiecare vers de-al lor este o parte din mine.
Pt asta ii respect atat de mult.
medeea_k
medeea_k

Mesaje : 5
Data de inscriere : 23/02/2011
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Sus In jos

V-a schimbat viata IRIS? Empty dragoste

Mesaj  mack Dum Dec 05, 2010 6:29 am

doua iubiri am pe lume:

IRIS SI UNIVERSITATEA CRAIOVA

mack

Mesaje : 2
Data de inscriere : 28/11/2010
Varsta : 51
Localizare : PITESTI

Sus In jos

V-a schimbat viata IRIS? Empty Re: V-a schimbat viata IRIS?

Mesaj  rockeritza96Andreea C. Vin Oct 29, 2010 9:45 am

Da, Iris chiar mi-a schimbat viata!Daca nu era IRIS nu descopeream ca-mi place rockul, daca nu era IRIS nu as fi inteles muzica adevarata, daca nu era IRIS aveam copilaria mult prea plictisitoare!Inainte nu mergeam la concerte, nu gaseam trupe care sa-mi placa cu adevarat, pana ce i-am vazut pe IRIS in primul concert din viata mea.Din acel moment viata mea s-a schimbat total.M-am indragostit pe loc de muzica lor, mai tarziu am descoperit si alte trupe rock care sa-mi placa precum AC/DC, Led Zeppelin, Black Sabbath etc. datorita acelui concert IRIS care mi-a luminat viata pentru totdeauna.Alaturi de ei in suflet am mers peste tot, in alte orase la concertele lor, am intalnit multi fani, am aflat multe povesti, am invatat ce inseamna rockul cu adevarat, iar in perioade mai grele, cand eram trista sau ma simteam rau ascultam IRIS si ma facea sa uit de toate, sau cand ma pregateam de teza la scoala imi puneam dimineata inainte de a pleca melodia MAXIMA si cantam "Si ce daca e vant si ce daca sunt ploi nu ne vom opri din noapte in zori", sau Pe Ape "JOCUL NU E GREU!!", Aeterna "Eu merg inainte prin ploi si vant nebun" si multe alte piese a caror versuri imi dau putere.

Multumesc IRIS ca existati!!! I love you
rockeritza96Andreea C.
rockeritza96Andreea C.
Admin

Mesaje : 200
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Hunedoara

http://rockeritza96iris.wordpress.com/

Sus In jos

V-a schimbat viata IRIS? Empty V-a schimbat viata IRIS?

Mesaj  INYTH Vin Oct 29, 2010 2:19 am

Mie da foarte mult
cand am fost trist
cand am fost bucuros

ei sunt parte din motivul pentru care sunt artis acum


INYTH

Mesaje : 5
Data de inscriere : 27/10/2010

Sus In jos

V-a schimbat viata IRIS? Empty Re: V-a schimbat viata IRIS?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum