Formatia Iris - Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Buna seara, prieteni!

4 participanți

In jos

Buna seara, prieteni! Empty Re: Buna seara, prieteni!

Mesaj  rockeritza96Andreea C. Dum Ian 31, 2010 1:09 pm

Tuturor ne este foarte foarte dor de "Buna seara, prieteni!!!" I love you
rockeritza96Andreea C.
rockeritza96Andreea C.
Admin

Mesaje : 200
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Hunedoara

http://rockeritza96iris.wordpress.com/

Sus In jos

Buna seara, prieteni! Empty IRIS

Mesaj  lily Sam Ian 30, 2010 9:26 pm

Ne e tareee dor de Buna searaaa, prieteniiii !
Salutari tuturor ! sunny

lily

Mesaje : 38
Data de inscriere : 22/12/2009

Sus In jos

Buna seara, prieteni! Empty Re: Buna seara, prieteni!

Mesaj  flavian Vin Ian 29, 2010 7:47 am

Ne e dor de BUNA SEARA, PRIETENI!!!!!!!!!!!!!!

flavian

Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

Buna seara, prieteni! Empty POVESTE DE REVELION

Mesaj  flavian Lun Ian 04, 2010 7:21 pm

Am ajuns, impreuna cu Deea, in Piata Constitutiei, undeva in jurul orei 21:30.Pe tot parcursul drumului a plouat zdravan, insa, surpriza!!!!Cu cat ceasul se apropia de ora la care IRIS trebuia sa urce pe scena, cu atat ploaia inceta. Parca si cerul ne impartasea bucuria de a fi impreuna cu IRIS in noaptea de Anul Nou. Ne-am intalnit cu Lily si cu Alex...ce bucurie!!!!!!!Erau la fel de emotionati ca si noi, de-abia asteptau sa-i vada, sa-i asculte...Am reusit impreuna sa ''ne strecuram'' in spatele scenei, unde am asteptat cuminti sa intre baietii.Insa, stand noi de vorba, undeva, din spatele nostru am vazut cum se apropia dragul nostru CRISTI, care, in stilul caracteristic, isi exprima uimirea de a ne vedea impreuna, chiar si in noaptea de Revelion. Ne-a tot intrebat ''Cum? Ati venit doar pentru 5 piese?'', insa dupa cum i-am spus si lui, si daca ar fi cantat doar una, tot cu ei ne-am fi dorit sa ne prinda Noul An.Aceeasi uimire am citit cu totii si pe chipurile celorlalti baieti...erau si ei placut surprinsi sa ne vada alaturi de ei in ultima zi din an... Ne-au delectat cam 25 de minute.A fost cam putin, credem noi, insa cu siguranta a meritat. Ne bucuram ca am avut ocazia sa ne petrecem Revelionul impreuna cu iubitii nostri IRIS.

Aceasta este scurta mea poveste a Revelionului. Am vrut sa va impartasesc si voua bucuria pe care am simtit-o, si va doresc tuturor iubitorilor de IRIS, sa aveti ocazia sa simtiti, macar o data, emotia si fericirea de a fi impreuna cu ei la Cumpana dintre Ani! LA MULTI ANI tuturor, multa sanatate si LA CAT MAI MULTE CONCERTE!!!!!!!!!!!!

flavian

Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

Buna seara, prieteni! Empty Re: Buna seara, prieteni!

Mesaj  andrea_lutean Lun Ian 04, 2010 6:34 pm

Lily mereu la datorie.....multumim de filmari Very Happy..... Ai ceva filmari de la Timisoara (6 decembrie).


andrea_lutean
andrea_lutean
Admin

Mesaje : 32
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 33
Localizare : Reghin

Sus In jos

Buna seara, prieteni! Empty Re: Buna seara, prieteni!

Mesaj  rockeritza96Andreea C. Sam Ian 02, 2010 10:14 pm

rockeritza96Andreea C.
rockeritza96Andreea C.
Admin

Mesaje : 200
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Hunedoara

http://rockeritza96iris.wordpress.com/

Sus In jos

Buna seara, prieteni! Empty IRIS Revelion 2010

Mesaj  lily Sam Ian 02, 2010 5:43 pm



Ultima editare efectuata de catre lily in Sam Ian 02, 2010 5:46 pm, editata de 1 ori (Motiv : am trecut de 2 ori aceeasi adresa si am omis o melodie)

lily

Mesaje : 38
Data de inscriere : 22/12/2009

Sus In jos

Buna seara, prieteni! Empty Buna seara, prieteni!

Mesaj  flavian Joi Dec 31, 2009 5:29 pm

La multi ani tuturor!!!!!!!!!Sa aveti un an nou fericit si tot ce va doriti! Va asteptam cu drag in Piata Constitutiei la ora 22;30!

flavian

Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

Buna seara, prieteni! Empty Re: Buna seara, prieteni!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum