Formatia Iris - Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rusine celor care trag in jos trupa IRIS.

2 participanți

In jos

Rusine celor care trag in jos trupa IRIS.  Empty Re: Rusine celor care trag in jos trupa IRIS.

Mesaj  MMM Mier Oct 13, 2010 4:22 pm

Hei! Nu e chiar aşa... Mai întâi ascultă albumele vechi, dinainte de 1989; apoi ascultă Mirage/Orange, apoi pe cele scoase după 2000 şi vei vedea diferenţe clare de stil. Nu neapărat mai comercial, dar cu siguranţă diferit!

MMM

Mesaje : 6
Data de inscriere : 13/10/2010

Sus In jos

Rusine celor care trag in jos trupa IRIS.  Empty Rusine celor care trag in jos trupa IRIS.

Mesaj  haisafurampepeni Dum Oct 03, 2010 5:03 pm

Nu pot sa cred ca exista aceasta desertaciune intre oameni. Nu pot sa cred ca s-au trezit cativa destepti sa comenteze ca muzica celor de la IRIS tinde spre comercial. Dragilor, voi nu prea mergeti la concerte ? Atunci cand vii dintr-un oras strain doar pentru IRIS e imposibil sa nu fii in extaz si sa nu tremuri cand il vezi pe Boro ca isi "gadila" bassul, pe Valter care ridica chitara deasupra capului, pe Nelu care bate de zor, pe Relu cu aerul lui specific si pe Cristi cantand ceva. Nu pot sa cred ca sunteti in stare sa reprosati unei trupe asa ceva. La fiecare concert IRIS e un aer inaltator, la fiecare piesa e ceva ce te ridica si te face sa zambesti. Daca ar canta IRIS intr-un concert de 10 ori "Vino pentru totdeauna" as fi in extaz. IRIS mereu a fost si va fi o trupa care va face furori printre fani.

haisafurampepeni

Mesaje : 3
Data de inscriere : 03/10/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum