Formatia Iris - Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes?

+3
andrea_lutean
rockeritza96Andreea C.
irisforever
7 participanți

In jos

Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes? Empty Re: Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes?

Mesaj  Marius Joi Oct 14, 2010 9:22 am

rockeritza96Andreea C. a scris:
După ce lansează albumul pe 21 noiembrie la Bucureşti vor face un mic sau mare turneu de promovare a noului album în câteva oraşe mai mari (sperăm să concerteze în cât mai multe), dar încă nu ştiu alte detalii.Voi anunţa când aflu Smile

Multumesc pentru raspunsul rapid! IRIS!!! IRIS!!! IRIS!!! IRIS!!!

Marius

Mesaje : 2
Data de inscriere : 13/10/2010

Sus In jos

Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes? Empty Re: Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes?

Mesaj  rockeritza96Andreea C. Mier Oct 13, 2010 1:18 pm

Marius a scris:Salutare iubitorilor trupei IRIS,
Are idee cineva daca IRIS va face un tur de lansare a albumului 12 Porti? Nu de alta dar Brasovul suspina de dorul lor...
Mersi frumos!

După ce lansează albumul pe 21 noiembrie la Bucureşti vor face un mic sau mare turneu de promovare a noului album în câteva oraşe mai mari (sperăm să concerteze în cât mai multe), dar încă nu ştiu alte detalii.Voi anunţa când aflu Smile
rockeritza96Andreea C.
rockeritza96Andreea C.
Admin

Mesaje : 200
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Hunedoara

http://rockeritza96iris.wordpress.com/

Sus In jos

Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes? Empty Turneu de lansare a noului album?

Mesaj  Marius Mier Oct 13, 2010 9:31 am

Salutare iubitorilor trupei IRIS,
Are idee cineva daca IRIS va face un tur de lansare a albumului 12 Porti? Nu de alta dar Brasovul suspina de dorul lor...
Mersi frumos!

Marius

Mesaje : 2
Data de inscriere : 13/10/2010

Sus In jos

Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes? Empty IRIS - 12 PORTI

Mesaj  Mican.IRIS Joi Oct 07, 2010 12:53 pm

Sper ca viitorul album semnat IRIS, 12 Porti sa aibe un succes glorios atat in randul fanilor cat si in randul celor care inca n-au auzit de Legenda care merge mai departe IRIS! Cu toate ca traim in Romania ce promoveaza non-valorile sper sa fie unul popular si PROMOVAT ! IRIS MAXIMA !
Mican.IRIS
Mican.IRIS

Mesaje : 7
Data de inscriere : 28/07/2010
Localizare : In lumea IRIS!

http://alter13ego.wordpress.com

Sus In jos

Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes? Empty Re: Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes?

Mesaj  Black Dum Sept 12, 2010 2:01 pm

Curioasa alegerea numelui '12 Porti' pentru noul album. Nici nu poti presupune abordarea care o va avea. Voi ce credeti ?
Black
Black

Mesaje : 8
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Timisoara, Romania

Sus In jos

Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes? Empty da

Mesaj  Raluca Raky Sam Sept 11, 2010 6:48 pm

cred ca va fii faimos albumul cel nou Very Happy
Raluca Raky
Raluca Raky

Mesaje : 2
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 28
Localizare : Hunedoara

Sus In jos

Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes? Empty Re: Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes?

Mesaj  Black Joi Sept 09, 2010 11:57 am

Buna!

Nu pot sa ma pronunt cum va fi noul album al lor, dar pot sa indraznesc a crede ca ei au muncit pentru el si s-au straduit sa fie unul reusit de care sa fie mandri cand il vor prezenta celor care ii apreciaza.
Nemultumiti desigur ca vor fi, dar decat sa iasa la acuzat ca ar fi un esec care afunda mai tare Irisii in groapa comercialului in care se afla, zic ei, ar putea la fel de bine sa isi tina parerea pentru ei insisi si sa evite conflictele care de cele mai multe ori sunt contra-productive, bazandu-se pe etichetari si nu pe argumente clare, bine definite. Dar daca tot la insulte se ajunge, cel mai bine ar fi sa le zicem 'Bine, ai dreptate' si sa mergem mai departe pe drumul nostru, daca nu ai cu cine discuta.

Cert este ca voi stresa iarasi pe cei de la magazin intrebandu-i cand primesc pe stoc CD-ul si sa se intereseze. Cand s-a lansat Cei Ce Vor Fi m-au sunat de dimineata ca l-au primit si sa vin sa il iau, sa ii crut de insistenta mea Very Happy

Ozzy buna tuturor! Smile
Black
Black

Mesaje : 8
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Timisoara, Romania

Sus In jos

Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes? Empty vor avea succes

Mesaj  andrea_lutean Mar Aug 03, 2010 8:40 am

si eu sunt foarte nerabdatoare , sa vad noul album , sa il ascult ......eu cred ca vor avea succes cu albumul nou , multa lume asteapta acest album , si nu numai ....asteapta si DVD - ul Very Happy Very Happy
andrea_lutean
andrea_lutean
Admin

Mesaje : 32
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 33
Localizare : Reghin

Sus In jos

Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes? Empty Re: Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes?

Mesaj  rockeritza96Andreea C. Lun Aug 02, 2010 7:41 pm

De-abia astept sa ascult noile piese, de-abia astept lansarea, de-abia astept concertul, de-abia astept luna octombrie, de-abia astept sa traiesc acele emotii cand voi fi la lansare."Mai e o clipa sau un ceas" si il vom asculta cu totii.Eu cred ca va fi un album de succes ca toate celelalte albume marca IRIS.
IRISII niciodata nu ne vor dezamagii, cu nici un album! I love you


Ultima editare efectuata de catre rockeritza96Andreea in Mar Aug 03, 2010 9:01 am, editata de 1 ori
rockeritza96Andreea C.
rockeritza96Andreea C.
Admin

Mesaje : 200
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Hunedoara

http://rockeritza96iris.wordpress.com/

Sus In jos

Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes? Empty Parerea mea

Mesaj  irisforever Lun Aug 02, 2010 10:16 am

Incep eu prin a raspunde la intrebarile pe care le-am si postat pe acest nou topic deschis.Si spun k sunt nerabdator.Abia astept sa apara acest album si cred k va avea un mare succes.
irisforever
irisforever

Mesaje : 8
Data de inscriere : 22/12/2009
Varsta : 33
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes? Empty Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes?

Mesaj  irisforever Lun Aug 02, 2010 10:14 am

Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes?As vrea si eu parerile voastre!Multumesc anticipat.


Ultima editare efectuata de catre irisforever in Lun Aug 02, 2010 10:20 am, editata de 1 ori
irisforever
irisforever

Mesaje : 8
Data de inscriere : 22/12/2009
Varsta : 33
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes? Empty Re: Cum credeti ca va fii noul album IRIS?Va fii un album de succes?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum