Formatia Iris - Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Concurs!

3 participanți

In jos

Concurs! Empty concurs

Mesaj  andrea_lutean Mier Aug 11, 2010 4:15 pm

Scoob : Da , ai dreptate . E concursul siteului , pentru asta ar trebui sa se trimita mesajele pe mail-ul siteului ...irisoficial@yahoo.com . Si noi nu suntem suparati pe tine ...sau nu esti exlus dintre fani ...ca tot fan Iris esti , sa nu intelegi gresit ... Concursul il tinem daca esti deacord sa se trimita pe mail-ul siteului .
andrea_lutean
andrea_lutean
Admin

Mesaje : 32
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 33
Localizare : Reghin

Sus In jos

Concurs! Empty Re: Concurs!

Mesaj  rockeritza96Andreea C. Mar Aug 10, 2010 6:33 pm

scoob-corector a scris:super, cu o singura problema daca nu erati de accord nu il publicati pe prima pagina , plus ca nu e concursul meu , ci e concursul nostru al siteului oficial ,dar se pare ca desi v-am ajutat la inceput si m-am implicat si pe parcurs sunt considerat un out-sider. Din pacate siteul asta e condus de Flavieni nu de oamenii care CHIAR au muncit aici, daca voi ati vrut sa discutam in public toate astea , e problema voastra , pe mess vbim una pe forum facem alta , daca mesajul va fii sters va fii postat din nou si din nou si din nou , daca bannati direct Ip ul exista internet caffe uri..... Very Happy


P.S:Va las in luminatia voastra !

Tocmai, ti-am facut placerea si l-am publicat pe prima pagina asa cum ai dorit si tot cum ai dorit am fost de acord ca mesajele sa vina pe e-mailul tau desi daca e concursul siteului asa cum zici acu' atunci ar fi trebuit ca mesajele sa vina pe mailul siteului.Deci nu stiu ce nu iti convine.Sau poate tie iti place cearta ? Daca Andrea Lutean din Reghin nu e de acord trebuie sa-i respectam opinia.Eu iti multumesc pt. ca te-ai implicat pt ca si tu esti fan Iris si sper sa o faci in continuare.Nu te considera nimeni un out-sider, cred ca ti-ai facut o impresie gresita.

Deci, concursul poate ramane, daca ceilalti fani de pe forum sunt de acord.
rockeritza96Andreea C.
rockeritza96Andreea C.
Admin

Mesaje : 200
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Hunedoara

http://rockeritza96iris.wordpress.com/

Sus In jos

Concurs! Empty Re: Concurs!

Mesaj  scoob-corector Mar Aug 10, 2010 2:39 pm

super, cu o singura problema daca nu erati de accord nu il publicati pe prima pagina , plus ca nu e concursul meu , ci e concursul nostru al siteului oficial ,dar se pare ca desi v-am ajutat la inceput si m-am implicat si pe parcurs sunt considerat un out-sider. Din pacate siteul asta e condus de Flavieni nu de oamenii care CHIAR au muncit aici, daca voi ati vrut sa discutam in public toate astea , e problema voastra , pe mess vbim una pe forum facem alta , daca mesajul va fii sters va fii postat din nou si din nou si din nou , daca bannati direct Ip ul exista internet caffe uri..... Very Happy


P.S:Va las in luminatia voastra !

scoob-corector

Mesaje : 34
Data de inscriere : 13/06/2010

Sus In jos

Concurs! Empty concurs

Mesaj  andrea_lutean Mar Aug 10, 2010 11:25 am

e un concurs destul de copilaresc , si plus ca a mai avut loc acest "concurs" . Eu zic ca daca un fan vrea sa ii transmita ceva Irisilor , le transmite personal sau daca nu ne scrie pe adresa irisoficial@yahoo.com . Nu prea vad rostul concurslui ...sorry Scoob , poate o alta idee sau un alt concurs daca vrei sa organizezi ceva ...
andrea_lutean
andrea_lutean
Admin

Mesaje : 32
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 33
Localizare : Reghin

Sus In jos

Concurs! Empty Re: Concurs!

Mesaj  rockeritza96Andreea C. Mar Aug 10, 2010 10:58 am

scoob-corector a scris:Site-ul oficial Iris vă propune un mega-concurs!
Ce trebuie să faceţi? Să trimiteţi pe adresa whitehorse535@yahoo.com găndurile , părerile şi mesajele voastre pentru IRIS . Cele mai frumoase 10 mesaje vor fii selectate şi inmănate de câtre adminii site-ului Irisilor . Concursul se desfăşoară în perioada 9 august -1 octombrie .

SPOR LA SCRIS!


Scoob, eu sunt de acord cu ideea unui concurs.Chiar daca asa ceva s-a mai facut anul trecut cu "evenimentul", daca tot faci chestia asta pt. site si pt. fanii IRIS, cel mai bine ar fi ca lumea sa trimita mesajele pe adresa de e-mail a siteului irisoficial@yahoo.com.
Pe site noi am scris clar, "Dacă vreţi să ne trimiteţi poze , filmări sau mesaje, le puteţi trimite la adresa de e-mail irisoficial@yahoo.com " .Nu pot sa vina 200 de fani cu propiul concurs si sa-l faca fiecare pe propia adresa de mail, asa saracii fani nu mai inteleg nimic.



Ultima editare efectuata de catre rockeritza96Andreea in Mar Aug 10, 2010 6:53 pm, editata de 4 ori
rockeritza96Andreea C.
rockeritza96Andreea C.
Admin

Mesaje : 200
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Hunedoara

http://rockeritza96iris.wordpress.com/

Sus In jos

Concurs! Empty Concurs!

Mesaj  scoob-corector Lun Aug 09, 2010 10:08 am

Site-ul oficial Iris vă propune un mega-concurs!
Ce trebuie să faceţi? Să trimiteţi pe adresa whitehorse535@yahoo.com găndurile , părerile şi mesajele voastre pentru IRIS . Cele mai frumoase 10 mesaje vor fii selectate şi inmănate de câtre adminii site-ului Irisilor . Concursul se desfăşoară în perioada 9 august -1 octombrie .

SPOR LA SCRIS!

scoob-corector

Mesaje : 34
Data de inscriere : 13/06/2010

Sus In jos

Concurs! Empty Re: Concurs!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum