Formatia Iris - Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CONCERT BRASOV!!!!

+2
medeea_k
Julya
6 participanți

In jos

CONCERT BRASOV!!!! Empty Re: CONCERT BRASOV!!!!

Mesaj  Cretu Ciprian Joi Apr 07, 2011 7:23 pm

Sunt sigur ca stiti de gluma.
In alta ordine de idei, daca aveti detalii despre concert si despre intalnire va rog sa le postati, m-ar interesa deasemeni si adresa clubului, daca o are cineva.
Alexa, datorita unor probleme familiare, e posibil ca Fabi sa nu poata ajunge, voi merge eu cu masina, si voi avea si 2 locuri libere, insa numai dus, voi ramane sambata noaptea in Brasov. Daca esti interesata, i-mi scrii pe site si luam legatura, va mai veni un fan cu mine, care se va intoarce pe cont propriu in Ploiesti sambata noaptea. Wink
Cretu Ciprian
Cretu Ciprian

Mesaje : 5
Data de inscriere : 22/12/2009
Varsta : 49
Localizare : Boldesti-Scaeni , Prahova

Sus In jos

CONCERT BRASOV!!!! Empty Re: CONCERT BRASOV!!!!

Mesaj  rockeritza96Andreea C. Joi Mar 31, 2011 7:25 pm

Cretu Ciprian a scris:Andreea, eu vin cu iubita, care nu-i membra, ce fac, o las pe-afara? Very Happy
Fabi, i-ti tin pumnii ptr ITP. Sa fie ieftin! Laughing
Si nu in ultimul rand, abia astept intalnirea cu voi, si mai ales cu idolii nostri. cheers

Nu ramane afara, dar daca ii iubeste pe Iris poate oricand sa vina alaturi de noi si in plus de asta este insotita de un membru al clubului. cheers Very Happy
rockeritza96Andreea C.
rockeritza96Andreea C.
Admin

Mesaje : 200
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Hunedoara

http://rockeritza96iris.wordpress.com/

Sus In jos

CONCERT BRASOV!!!! Empty Re: CONCERT BRASOV!!!!

Mesaj  flavian Joi Mar 31, 2011 2:22 pm

locuri in masina nu mai sint dar putem merge cu doua masini. Cipri la o intilnire a iubitorilor de IRIS Nimeni nu mai plinge (nimeni nu ramine in afara )pentru ca este Vremea binelui si toti avem Lacrimi de stele pentru ca regii ne vor da Lumina vie.

flavian

Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

CONCERT BRASOV!!!! Empty Re: CONCERT BRASOV!!!!

Mesaj  Cretu Ciprian Mier Mar 30, 2011 10:18 pm

Andreea, eu vin cu iubita, care nu-i membra, ce fac, o las pe-afara? Very Happy
Fabi, i-ti tin pumnii ptr ITP. Sa fie ieftin! Laughing
Si nu in ultimul rand, abia astept intalnirea cu voi, si mai ales cu idolii nostri. cheers
Cretu Ciprian
Cretu Ciprian

Mesaje : 5
Data de inscriere : 22/12/2009
Varsta : 49
Localizare : Boldesti-Scaeni , Prahova

Sus In jos

CONCERT BRASOV!!!! Empty Re: CONCERT BRASOV!!!!

Mesaj  rockeritza96Andreea C. Mar Mar 29, 2011 4:04 pm

In data de 9 aprile 2011, cu ocazia concertului Iris de la Rockstand din Brasov, organizam o intalnire doar a fanilor inscrisi in CLUB=DRAGOSTE PENTRU IRIS.Intalnirea va avea loc inaintea concertului, in jurul orei 17:30! cheers
rockeritza96Andreea C.
rockeritza96Andreea C.
Admin

Mesaje : 200
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Hunedoara

http://rockeritza96iris.wordpress.com/

Sus In jos

CONCERT BRASOV!!!! Empty Re: CONCERT BRASOV!!!!

Mesaj  Alexairis Mar Mar 29, 2011 8:08 am

s-ar putea sa ma inscriu la 2 din locurile alea din masina daca mai sunt inca libere:P
Alexairis
Alexairis

Mesaje : 6
Data de inscriere : 20/11/2010
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

CONCERT BRASOV!!!! Empty 9 Brasov Lumina vie

Mesaj  flavian Joi Mar 24, 2011 4:23 pm

Speram sa ajungem pentru a ne lua doza de fericire
Daca mergem sa stiti ca mai avem 3 locuri in masina

flavian

Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

CONCERT BRASOV!!!! Empty Re: CONCERT BRASOV!!!!

Mesaj  rockeritza96Andreea C. Lun Mar 21, 2011 2:01 pm

medeea_k a scris:Nu gersisem.. asa am primit un mesaj de la cineva care lucreaza la ei si am dat vestea gresita mai departe :s

Localul este micut si intim asa Smile.. poate reusesc in sfarsit sa imi indeplinesc visul de a avea si eu o poza cu Cristi. Am mai avut ocazia odata la un concert in Bv acum cativa ani sa il aboredez si mi-a fost rusine sa il deranjez, dar de data asta sper sa am ocazia si sa mi fac curaj ..Smile

Ma bucur mult pt tine ca ai reusit sa fii de atatea ori atat de aproape de ei, dincolo de scena; felicitari!

Ne vedem la Bv Smile

O sa reusesti...Cristi e de miliarde, o sa vezi Smile .
Stiu ca ai emotii, e si normal in fata la asemenea rege, legenda, zeu, artist , dar indeplineste dorintele tuturor fanilor.Dar in caz ca trebuie sa plece sau se simte rau (Doamne fereste!) atunci e normal sa refuze, trebuie inteles ca este si el OM.Iar dupa concert trebuie lasat 5 minute pauza pt ca aproape 2 ore a cantat si va canta din suflet pt noi.
rockeritza96Andreea C.
rockeritza96Andreea C.
Admin

Mesaje : 200
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Hunedoara

http://rockeritza96iris.wordpress.com/

Sus In jos

CONCERT BRASOV!!!! Empty re :)

Mesaj  medeea_k Dum Mar 20, 2011 9:45 pm

Nu gersisem.. asa am primit un mesaj de la cineva care lucreaza la ei si am dat vestea gresita mai departe :s

Localul este micut si intim asa Smile.. poate reusesc in sfarsit sa imi indeplinesc visul de a avea si eu o poza cu Cristi. Am mai avut ocazia odata la un concert in Bv acum cativa ani sa il aboredez si mi-a fost rusine sa il deranjez, dar de data asta sper sa am ocazia si sa mi fac curaj ..Smile

Ma bucur mult pt tine ca ai reusit sa fii de atatea ori atat de aproape de ei, dincolo de scena; felicitari!

Ne vedem la Bv Smile
medeea_k
medeea_k

Mesaje : 5
Data de inscriere : 23/02/2011
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Sus In jos

CONCERT BRASOV!!!! Empty Re: CONCERT BRASOV!!!!

Mesaj  rockeritza96Andreea C. Dum Mar 20, 2011 10:46 am

medeea_k a scris:Salutare! Smile

IRIS va canta pe 9 aprilie in Rockstadt. Initial era pe 11, insa se pare ca l au mutat.
Va incepe la ora 21 concertul. Biletul este 30 de lei si din cate mi au zis cei de acolo, se vor vinde numai in ziua concertului.

Ne vedem acolo!!!!!!!!!!!! Very Happy:D


Mie de la inceput mi-a spus patronul de 9 (asa trecusem si pe site de luni bune) dar am observat ca ai scris 11 si ma gandeam ca ai gresit de la tastatura sau ceva Very Happy Oricum ne vedem acolo!!
rockeritza96Andreea C.
rockeritza96Andreea C.
Admin

Mesaje : 200
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Hunedoara

http://rockeritza96iris.wordpress.com/

Sus In jos

CONCERT BRASOV!!!! Empty concert in Brasov

Mesaj  medeea_k Sam Mar 19, 2011 10:01 pm

Salutare! Smile

IRIS va canta pe 9 aprilie in Rockstadt. Initial era pe 11, insa se pare ca l au mutat.
Va incepe la ora 21 concertul. Biletul este 30 de lei si din cate mi au zis cei de acolo, se vor vinde numai in ziua concertului.

Ne vedem acolo!!!!!!!!!!!! Very Happy:D

medeea_k
medeea_k

Mesaje : 5
Data de inscriere : 23/02/2011
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Sus In jos

CONCERT BRASOV!!!! Empty Re: CONCERT BRASOV!!!!

Mesaj  Cretu Ciprian Vin Mar 18, 2011 10:25 am

Atunci asteptam Andreea, ar fi frumos sa ne revedem in Brasov.
Cretu Ciprian
Cretu Ciprian

Mesaje : 5
Data de inscriere : 22/12/2009
Varsta : 49
Localizare : Boldesti-Scaeni , Prahova

Sus In jos

CONCERT BRASOV!!!! Empty Re: CONCERT BRASOV!!!!

Mesaj  rockeritza96Andreea C. Vin Feb 25, 2011 10:00 am

medeea_k a scris:Da, frumos concert a fost atunci in No problem; a fost cel mai frumos cadou pe care l-am primit de ziua mea ( chiar faceam 18 ani in acea zi Smile.

Am auzit ca vor reveni acum pe 11 aprilie in Rockstadt.. imi tremura sufletul de bucurie si astept cu nerabdare sa ii aud.
Oricum, sunt intr-o forma extraordinara Very Happy..a fost minunat la lansarea "12 porti".

Ne vedem in rockstadt!! Very Happy

Da, si daca reusim sa rezolvam si cu a doua intalnire a fanilor Iris, de data asta la Rockstand, atunci vom anunta mai multe detalii pe forum la topicul clubului si pe site Wink
rockeritza96Andreea C.
rockeritza96Andreea C.
Admin

Mesaje : 200
Data de inscriere : 06/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Hunedoara

http://rockeritza96iris.wordpress.com/

Sus In jos

CONCERT BRASOV!!!! Empty Re: CONCERT BRASOV!!!!

Mesaj  medeea_k Joi Feb 24, 2011 4:22 pm

Da, frumos concert a fost atunci in No problem; a fost cel mai frumos cadou pe care l-am primit de ziua mea ( chiar faceam 18 ani in acea zi Smile.

Am auzit ca vor reveni acum pe 11 aprilie in Rockstadt.. imi tremura sufletul de bucurie si astept cu nerabdare sa ii aud.
Oricum, sunt intr-o forma extraordinara Very Happy..a fost minunat la lansarea "12 porti".

Ne vedem in rockstadt!! Very Happy
medeea_k
medeea_k

Mesaje : 5
Data de inscriere : 23/02/2011
Varsta : 34
Localizare : Brasov

Sus In jos

CONCERT BRASOV!!!! Empty Re: CONCERT BRASOV!!!!

Mesaj  Julya Mar Apr 06, 2010 2:09 pm

Chiar mi-e foarte dor de IRIS!!!!!!

Julya

Mesaje : 2
Data de inscriere : 06/04/2010

Sus In jos

CONCERT BRASOV!!!! Empty CONCERT BRASOV!!!!

Mesaj  Julya Mar Apr 06, 2010 2:04 pm

Buna ziua prieteeeeeni! Imi aduc aminte cand ati venit la Brasov, cand ati implinit 30 de ani de cantat, la discoteca NO PROBLEM. Cam de atunci incepusem sa cunosc si eu melodiile voastre, iar acum parca le cunosc de o viata. Asa de indrogostita sunt de formatia asta. Va rog sa mai veniti si in vara asta, acum in 2010. TRAIASCA IRIS....IRIS ETERNA!!! Mereu ne vom aminti de IRIS!!!

Julya

Mesaje : 2
Data de inscriere : 06/04/2010

Sus In jos

CONCERT BRASOV!!!! Empty Re: CONCERT BRASOV!!!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum